Büyüler insan hayatını çok farklı şekillerde etkilemektedir. Fiziksel ve psikolojik olarak etkilediği gibi aynı zamanda insan ilişkilerinde de olumlu ya da olumsuz etkilere sahiptirler. Her bir büyü farklı ektiler göstermektedir. Eğer bir kişiye iyi nitelikli bir büyü yapılmış ise kişi o büyüyü bozdurmak istemeyebilir. Örneğin şifa ya da para, iş için olan büyüleri insanlar bozdurmak istemez. Ama kötü nitelikli olan büyüler derhal bozulmalıdır. Örneğin kara büyüler, ayırma ya da soğutma büyüleri kesinlikle zaman geçmeden bozulmak zorundadır. Çünkü kişinin hayatı mahvolacaktır. Psikolojik ve fiziksel hastalıkların yanı sıra büsbütün bir hayat o kişiye zehir olacaktır. Böyle durumlarda insanlar büyü bozma işlemlerine başvurur. Bu yazımızda büyü bozma nedir, büyü nasıl bozulur sorularını yanıtladık. Sonrasında da asıl konumuz olan büyü bozan hocalar konusuna geçiş yaptık. İyi okumalar dileriz.

Büyü Bozma Nedir

Büyü bozma şu anlama gelir: Büyü bozma demek mevcut olan bir büyüyü ortadan kaldırmak için yapılan işlemler, uygulamalar demektir. Büyü bozma işlemleri genelde ya yine cinler kullanılarak bozulur ya da kuvvetli dualar ile bozulur. Böylece büyünün ektisinin sürmesini sağlamakta olan musallat varlıklar, cinler ortadan kaldırılır, def edilir. Büyü bozma bu anlama gelmektedir. Her bir hoca ya da medyum farklı büyü bozma işlemleri yapar. Bu konu ile bağlantılı olarak şimdi büyü bozan hocalar konusundan önce büyülerin nasıl bozulduğuna bakalım.

Büyü Nasıl Bozulur

  • Yukarıda da söylemiş olduğumuz gibi her hoca, medyum farklı yöntemler uygular. Cinler aracılığı ile yapılan büyüler çoğu zaman yine cinler aracılığı ile bozulur. Kötü etkiler bu şekilde ortadan kaldırılır.
  • Bir diğer yol da sadece kuvvetli dualar ile büyülerin bozulmasıdır. Hocalar büyüyü bozmak için gerekli olan duaları doğru bir şekilde okur, uygular. Böylece büyü bir şekilde ortadan kaldırılır.
  • Büyüleri sadece yetenekli olan özel insanlar bozabilir. Bozmak için büyük bir psişik yetenek ve manevi kudret gereklidir. Yani sıradan insanlar büyü bozamaz. Büyü bozmak için hocaya danışmalısınız.

Büyü Bozan Hocalar

Büyü bozan hocalar tıpkı büyüleri yapabilen hocalar gibi oldukça özel insanlardır. Önemli psişik yetenekleri bulunmaktadır. Aynı zamanda uzun yıllar boyunca kadim ilimlerin eğitimini almış olan insanlardır. Bu sayede büyük bir iman ile kişiye musallat olan kötü güçleri, büyü etkilerini ortadan kaldırırlar. Sitemizde büyü bozan hocaların adları, güvenilir olup olmadıkları ve haklarındaki her türlü detaylı bilgi bulunmaktadır. Diğer içeriklerimizi okuyabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here