Büyü yapar iken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bu hususların arasında büyü yapan kişinin manevi, ruhsal durumu bulunduğu gibi aynı zamanda büyü yapılan mekân ve yer de bulunur. Bu yazımızda büyü yapılan mekânın içinde yer alan büyü masası hakkında bilgiler verdik. Büyü masası nasıl yapılır konusu üzerinde durarak aklınızdaki soru işaretini ortadan kaldırmayı amaçladık. İyi okumalar dileriz.

Büyü Masası Nedir

Büyü masası nasıl yapılır sorusundan önce büyü masası nedir sorusunun cevabına bakmalısınız. Büyü masası büyü işlemi için kullanılan masadır. Bu masaya büyü için gereken eşyalar, aletler konulur. Büyü yapımında kullanılan kâseler, fotoğraflar, ot karışımları, muskalar bu masa üzerinde hazırlanır. Büyü masasının günlük işler için kullanılması doğru değildir. Büyü masası yalnızca büyü işlemleri için kullanılmalıdır.

Büyü Masası Nasıl Yapılır

Şimdi büyü masası nasıl yapılır sorusunun cevabını öğrenebilirsiniz.

  • Büyü masası için genelde ahşap malzemeler tercih edilir, doğal malzemelerden yapılması uygun görülür. Plastik, demir gibi malzemeleri büyü masası yapar iken kullanmayın.
  • Büyü masası nasıl yapılır konusunda öncelikle şunu bilmelisiniz: Büyü masası yapar iken yalnız olun. Masası tek başınıza yapın. Masayı yapar iken temiz, abdestli olduğunuzdan emin olun.
  • Büyü masası yapılışında dikkat etmeniz gereken bir diğer şey masanın yapıldığı ortamın ve konulacağı ortamın, mekânın temiz olmasıdır. Bu yüzden yapmaya başlamadan önce o mekânı temizleyin, tütsüleyin.
  • Büyü masası nasıl yapılır sorusuna verilebilecek bir diğer yanıt ise masayı yapar iken aynı zamanda vücudunuz gibi kıyafetlerinizin de temiz olmasıdır.
  • Masa kare, daire ya da dikdörtgen şeklinde olabilir. Bu çok önemli değildir. Kendinizi bu masada çalışır iken nasıl rahat hissedecek iseniz masayı o şekilde yapın.

Büyü Masası Neden Yapılır

Büyü masası yapmak gerekir çünkü hem işlerinizi derli toplu bir şekilde yapabilmeniz için hem de kendinizi daha rahat hissetmeniz için bu lazımdır. Unutmayın ki kendinizi rahat ve stressiz hissederek yaptığınız her iş başarıya ulaşır. Büyü masasının yapılmasındaki bir diğer amaç da büyü yapılan ortamı tamamen bu işe odaklı kurmanızdır. Böylece daha profesyonel bir şekilde büyü işlemlerinizi gerçekleştirme imkanınız olur.

Büyü masası nasıl yapılır sorusu gibi cevabını merak ettiğiniz başka sorular için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde pek çok birbirinden farklı içerik bulunur ve hepsi gerçek, doğru bilgiler ile oluşturulmuş olan içeriklerdir. Ayrıca büyü ile ilgili bildiğiniz fakat emin olamadığınız bilgilerin doğruluğunu ölçmek için de bu içeriklerimize bakabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here