İnsanlık tarihi boyunca her zaman çeşitli büyüler yapıldığı gözlemlenmiştir. Büyüler ile yolunda gitmeyen şeyler yoluna sokulmuş, istenmeyen durumlardan ortadan kaldırılmıştır. Fakat bazı büyüler ne yazık ki büyü yapılan tarafa zarar vermektedir. Böyle durumlarda da büyünün nasıl bozulacağı araştırma konusu olmuştur. Bu yazıda büyü nasıl bozulur sorusuna cevap vereceğiz. Aklınızda bunun gibi başka sorular da var ise sitemize girip büyüler ile ilgili diğer bilgilere ulaşabilirsiniz.

Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır

Size büyü yapıldığını bazı ektilerden anlayabilirsiniz. Bu etkiler arasında şunlar olabilir:

  • Şiddetli baş ağrıları, baş dönmesi, çift görme gibi görme bozuklukları.
  • Mide bulantısı. Kusma isteği fakat bir türlü kusamama. Kustuğunda ise kapkara bir görüntü ile karşılaşma.
  • Sürekli mutsuz ve şanssız hissetme. Günlük hayattaki hiçbir işin yolunda gitmemesi. Sık sık kâbuslar görmek.
  • Evde, iş yerinde, yatak odasında, ev girişinde, çantada ya da kişiye ait olan özel bir eşya içerisinde gizlenmiş şekilde muska ya da üzerinde Arapça, İbranice yazıların olduğu kâğıt parçaları bulma.

Büyü Bozma Yöntemleri Nelerdir

Kendinizde yukarıda bahsettiğimiz belirtileri görüyor iseniz ya da zaman geçirdiğiniz yerlerde muska, farklı dilde yazılmış yazılar ya da anlam veremediğiniz eşyalar bulduysanız size büyü yapıldığından emin olabilirsiniz. Büyü nasıl bozulur sorusunun aklınızı böyle bir durumda karıştırması çok normaldir.

  • Büyü nasıl bozulur sorusuna verilecek en iyi yanıt bol bol dua etmek, kendini sakin tutarak bunu yapmaktır.
  • Ayetü’l-Kürsi, Nas, Felak gibi sureleri okuyabilir, size yapılan tüm kötülüklerden yalnızca Allah’a sığınabilirsiniz. Manevi, ruhsal olarak bu sizi rahatlatacaktır ve Allah’a sığınmanız ile büyünün etkileri zedelenecektir.
  • Eğer tek başınıza büyüyü bozmaya gücünüz yetmiyor ise, daha kötü sonuçlar alıyor iseniz o zaman güvenilir bir medyum ya da hoca ile iletişime geçebilirsiniz. Medyum ve hocalar büyü nasıl bozulur konusunda size yardım edecektir.
  • Bulduğunuz muskalar, yabancı eşyaları o medyum hocaya göstermeniz gerekir. Eğer muska ve benzeri şeyler bulmadıysanız ama büyü etkilerini hissediyorsanız da gittiğiniz medyum hocaya bu etkileri açıkça anlatmalısınız. Neler hissediyor iseniz teker teker belirtmelisiniz.
  • Büyü nasıl bozulur konusunda medyum ya da hocalar size en etkili çözümleri verecektir ya da bizzat kendisi bu durumdan sizi kurtaracaktır.

Büyü nasıl bozulur gibi büyü ile ilgili başka konuları da merak ediyor iseniz sitemizde yer alan diğer içerikler okuyup bilgi sahibi olmanız mümkündür.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here