Büyüler günümüzde de sık sık yapılmaktadır ve çoğu insan kendisine büyü yapıldığından şüphelenmektedir. Özellikle büyü olup olmadığını nasıl anlarız gibi sorular her zaman kafalarında vardır. Biz de bu soruyu cevaplandırmak için bilgilerimizi bu yazıda size sunduk. Yazıda büyü olup olmadığını nasıl anlarız sorusuna net cevaplar bulacaksınız. İyi okumalar diliyoruz.

Büyü Nasıl Anlaşılır?

Büyü belirtileri çok çeşitli olabilir ve her büyünün farklı bir belirtisi olur. Bazı belirtiler tamamen psikolojik belirtilerdir. Büyü yapıldığında psikolojik hastalıklar ile mücadele içerisine girebilirsiniz. Örneğin daha önce hiçbir şekilde depresyon hastalığınız yok ise büyü sebebi ile birden depresyon içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Ya da şizofreni gibi hastalıklarınız yok ise de size yapılan büyü sebebi ile şizofreni hastası haline gelebilirsiniz. Bu konuda yapmanız gereken şey bir medyum ya da hoca ile görüşmek olacaktır. Gittiğiniz medyum ya da hoca sizinle ilgilenerek çeşitli yöntemler sayesinde büyü olup olmadığını anlayacaktır.

Bazı büyü belirtileri ise fiziksel belirtilerdir. Kendinizi birden bire çok halsiz, yorgun hissetmeye başlayabilirsiniz. Vücudunuzda çeşitli kızarıklıklar, döküntüler meydana gelebilir. Uykularınız düzensiz hale gelebilir. Sürekli bir baş ağrısı ve baş dönmesi ve göz kararması, sonucunda da baygınlık gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Bu tarz belirtileriniz varsa ve büyüden kaynaklandığını düşünüyor iseniz bir medyum ya hoca ile görüşmelisiniz. O büyü olup olmadığını nasıl anlarız konusunda size yardımcı olacaktır.

Büyü Olup Olmadığını Anladıktan Sonra

Büyü olup olmadığını nasıl anlarız sorusunun cevabından emin olduktan sonra, özellikle de ev içerisinde muska bulduysanız hemen bir hocaya danışmalısınız. Hoca çeşitli dualar, tılsımlar ile üzerinizdeki büyüyü kaldıracaktır. Eğer muska bulduysanız hoca sizden kendisine o muskayı getirmenizi isteyebilir.

Hoca üzerinizdeki büyüyü bozduktan sonra yukarıda bahsetmiş olduğumuz bazı büyü belirtileri ortadan kalkacaktır. Belirtilerin kalkması hemen o gün içerisinde gerçekleşebileceği gibi birkaç gün, bir hafta sonra da gerçekleşebilir. Tek yapmanız gereken sabretmektir ve bol bol dua etmektir. Kendinizi bu konuda çok fazla strese sokar iseniz psikolojinize daha da çok zarar verebilirsiniz.

Yukarıda saydığımız belirtiler genel belirtilerdir. En çok rastlanılan belirtiler ise kronik bağ ağrısı, uyku bozukluğu, kâbus görmek gibi belirtilerdir. Eğer yukarıdaki belirtilerin hiçbirini yaşamıyor iseniz büyük olasılıkla büyü olup olmadığını nasıl anlarız sorunuzun cevabı sizin için ‘hayır’dır. Böyle bir durumda endişelenmenize gerek yoktur ve günlük hayatınıza olduğu gibi devam edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here