Bir kadını çok seviyor fakat ona bir türlü kavuşamıyor musunuz? O kadın çeşitli etkiler sebebi ile size alsa bağlanamıyor mu? Ya da sizi aldatıyor mu? Böyle durumlar ile karşı karşıya kaldıysanız ve elinizden bir şey gelmiyor, ne yapacağınızı bir türlü çözemiyor iseniz kadını kendine bağlamak için büyü yöntemi ile ilgili bilgilere bakabilirsiniz. Kadını kendine bağlamak için büyü nedir kadını kendine bağlamak için büyü hangi durumlarda yapılır ve kadını kendine bağlamak için büyü belirtileri gibi soruları bu yazıda sizler için cevapladık.

Kadını Kendine Bağlamak İçin Büyü Nedir, Hangi Durumlarda Yapılır?

Kadını kendine bağlamak için büyü çok kuvvetli bir büyü çeşididir ve bağlılık tek amaçtır. Bu büyü kadının sevgilisine, eşine ya da onu seven bu büyüyü yaptıran kişiye bir an önce bağlanması ve bu bağlılığın bozulmaması için yaptırılan bir büyüdür. Eğer büyüyü yaptırmak istediğiniz kadın sizi aldatıyor ise, size önem vermiyor ise, en kötüsü de sizi hiçbir şekilde artık sevmiyor ise bu büyüyü yaptırabilirsiniz.

Kadını Kendine Bağlamak İçin Büyü Belirtileri Nelerdir?

Kadını kendine bağlamak için büyü çok etkili belirtilere sahiptir ve iyi, uzman biri bu büyüyü yapar ise etkisini çok uzun yıllar boyu sürdürür. Bu belirtiler başlıca şunlardır:

  • Kadını kendine bağlamak için büyü yapılır iken kadın ilk olarak şiddetli bir baş ağrısı, baş dönmesi hisseder. Ateşi yükselebilir ve bunun sonucunda çeşitli sanrılar görebilir. Kusma isteği de bu belirtiler arasında yer alır. Büyü işlemi bittikten kısa bir süre sonra bu ektiler kaybolacaktır.
  • Bu büyü sonrasında kadın istenildiği gibi büyüyü yaptıran kişiye karşı olan duygularını birden şiddetli biçimde hissetmeye başlar, sürekli onu düşünür hale gelir. Sebebini kendisi de bilemez, tek bildiği şey ona karşı olan güçlü sevgisidir.
  • Kadını kendine bağlamak için büyü yapıldıktan sonra kadın rüyalarında büyüyü yaptıran kişiyi görür, arzusu ve ilgi artar. Sürekli o kişi ile birlikte olmak ister.
  • Kadın o kişinin yanında değil iken kendisini kötü hisseder, karanlığa gömülmüş gibi hisseder. O kişinin yanında olduğunda ne kadar mutlu olduğunu görür ve hep o kişiyle birlikte kalmak ister.
  • Bu büyü sonrası kadın aldatma olaylarına asla girmez. Daha önce aldatmış ise de bundan derin bir pişmanlık duyarak büyüyü yaptıran kişiden defalarca özür diler. Kadını kendine bağlamak için büyü sonrasında kadın o kişiyi mutlu etmek için elinden geleni yapar.
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here