Kendine bağlama büyüsü nasıl bozulur sorusu en çok karşılaştığımız sorulardan birisidir. İnsanlar çoğu zaman bu kuvvetli büyü ile karşı karşıya kalırlar. Bu yazıda kendine bağlama büyüsü nedir, kendine bağlama büyüsü nasıl bozulur gibi aklınızı kurcalayan önemli sorulara cevap vereceğiz.

Kendine Bağlama Büyüsü Nedir

Kendine bağlama büyüsü insanlık tarihinin neredeyse her döneminde kullanılan bir büyü olmuştur. Bu büyü sıklıkla yapılmaktadır çünkü sevgi ve bağlılık insanın arzu ettiği en önemli şeylerdendir. Kendine bağlama büyüsü genelde sevdiği kişinin kendisine bağlanmasını, kendisine daha fazla ilgi ve sevgi göstermesini istediği kişiler tarafından yapılır veya yaptırılır. Bu büyü sevgiliye veya eşe, yani birlikte olunan kişiye yapılabildiği gibi kendisini hiç tanımayan veya tanısa da herhangi bir duygu beslemeyen kişilere de yapılabilir. Adından da anlaşılacağı üzere bu büyünün yapılmasındaki tek amaç ‘kişilerin birbirine büyü yoluyla bağlanması’dır.

Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

Bu büyüyü tek başınıza bozmanız oldukça zordur. Büyüyü tek başınıza, herhangi bir profesyonelden yardım almadan bozmak isterken kendinizi daha da çok yıpratabilirsiniz. Bu sebeple eğer kendine bağlama büyüsünü bozmak istiyor iseniz öncelikle kendinize güvenilir bir hoca veya medyum bulmanız gerekmektedir. Böylece kendinize gerçekten de kendine bağlama büyüsü yapılıp yapılmadığını net şekilde öğrenebilirsiniz. Unutmayın ki öncelikli hedefiniz içinizde şüphe doğuran sorulardan kurtulmak olmalıdır. Eğer size büyü yapıldıysa yardım edecek olan medyum veya hoca sizden birtakım kişisel eşyalar vs. isteyebilir ve böylece bu eşyaları kullanarak size yapılan bu büyüyü bozmak için gerekli adımları atacaktır.

Kendine bağlama büyüsü nasıl bozulur sorusunu soran kişiler aynı zamanda bu büyünün etki süresini de merak etmektedirler. Ne yazık ki kendine bağlama büyüsünün etki süresi büyüyü yapan veya yaptıran kişinin arzusuna göre değişim gösterir. Bazı kişiler kısa süreli etkisi olan bağlama büyüleri yaptırırken bazı kişiler de uzun süreli, hatta bir ömür etkisini gösterecek kuvvetli bağlama büyüleri yaptırabilirler.  Bu sebep ile de büyüyü bozması için yardım isteyeceğiniz medyum veya hoca alanına gerçekten hâkim olan, kuvvetli bilgiye sahip olan biri olmalıdır.

Kendine bağlama büyüsü nedir kendine bağlama büyüsü nasıl bozulur gibi sorular aklınızı kurcalıyor ve çevrenizde size bu büyüyü yapabileceğinden şüphelendiğiniz kişiler de var ise zaman kaybetmeden bu güçlü büyünün size yapılıp yapılmadığını öğrenmelisiniz. Eğer bu büyü size yapıldıysa da büyünün etkisini bir an önce ortadan kaldırması için uzman ve güvenilir bir hocaya veya medyuma gitmelisiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here