İnsanlar her zaman aldıkları kararlardan memnun olmayabilmektedir. Evliliğinden eşinden veya kocasından memnun olmayan ve aldığı karardan pişman olan insanların sayısı günümüzde artış göstermektedir. Haliyle kocamı kendimden ayırmak için büyü arayışı içerisine giren ve bu soru soran pek çok kadın bulunmaktadır. Kocasını kendisinden soğutmak isteyen kişilerin yapması veya yaptırması gereken pek çok büyü şekli olmaktadır. Bunlardan birisi soğutma büyüsü adı ile bilinen büyüdür.

Kimler Ayırma Büyüsü Yaptırmak İster

  Ayırma büyüsü pek çok alanda kullanılmak istenmektedir. İş hayatı, ev hayatı ya da herhangi bir ikili ilişki çerçevesinde bu büyünün kullanılması mümkündür. Bazı insanlar evlenmek istedikleri kişinin bir türlü ikna olmaması ya da evlilik düşüncesinden korkması sebebiyle evlenme büyüsü aramaktadır. Ancak bazı durumlarda insanlar pişman oldukları evliliklerde, kendileri açısından bitmiş olan bir evlilikten uzaklaşmak ve sorunsuz bir şekilde ayrılmak için ayrılık büyüleri de yaptırmak istemektedir. Bu istek üzerine kocamı kendimden ayırmak için büyü arayışına giren pek çok kadın bulunmaktadır. Mutsuz olduğu bir evliliğin devam etmesini istemeyen kadınlar, kocalarının büyük bir tepki göstereceğinden çekinen kadınlar ya da bir başkası ile ilişki içerisinde olan ancak kocasının kendisini terk etmesini isteyen kadınlar kocamı kendimden ayırmak için büyü arayışlarına girmektedir.

Kocasından Ayrılmak İsteyen Kişiler Nasıl Bir Büyü Yapmalı

  Kocası ile arasında yaşanan problemin çözülmeyeceğini düşünen kadınların tercih ettiği bir büyü olan soğutma büyüsü kullanılarak kişi ile aranızda olan ilişkinin sonlanmasını sağlayabilirsiniz. Ancak yapılmak istenen büyünün farklı uygulanış şekilleri olduğu için alanında bilgili birisi tercih edilip ondan yardım istenmelidir. Bir medyum ya da hoca yardımı ile büyü gerçekleştirilip istediğiniz sonucu alabilmektesiniz. Kocasından zulüm gören, boşanmak istediğini söylemeye çekinen ya da korkan ve ailesinden boşanma isteği ile ilgili baskı gören pek çok kadın kocamı kendimden ayırmak için büyü arayışına girmektedir. Yapılma niyetine göre büyünün uygulanışında da değişimler olabilecektir.

Yapılan Büyü Ne Zaman ve Nasıl Etkiler Gösterir

  Yapılan ve uygulanan büyü sonucunda kocanızın sizi daha farklı görmesi, sizden nefret etmesi, yüzünüzü gördüğü zaman rahatsız olması ve bir an önce boşanmak istemesi gibi durumlar büyünün etkileri arasındadır bununla birlikle niyet ve yapılışa göre büyünün etki etme süresi değişmektedir. Büyünün tesir süresi, büyüyü yaptırmış olduğunuz medyum ya da hoca tarafından size aktarılabilmektedir. Unutulmaması gereken bir başka konu yardım aldığınız kişinin bilgi ve tecrübe durumlarına göre büyünün etki ve tesir süreleri değişmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here