Oldukça kuvvetli etkilere sahip olan bağlama büyüleri arasında en çok karşılaşılan büyü türü kocayı kendine bağlamak için büyü olmuştur. Evliliklerde ortaya çıkan çeşitli sorunlar, sadakatsizlik, sevginin azalması ve buna benzer diğer olaylar karşısında bazı insanlar bu büyü yöntemine başvurur. Bu yazımızda kocayı kendine bağlamak için büyü ile ilgili en çok merak edilen konuları ele aldık. Kocayı kendine bağlamak için büyü nedir ve ne işe yarar, kocayı kendine bağlamak için büyü belirtileri, kocayı kendine bağlamak için büyü nasıl yapılır sorularına verdiğimiz cevapları yazıda bulabilirsiniz.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Büyü Nedir ve Ne İşe Yarar?

Kocayı kendine bağlamak için büyü bağlama büyülerinin çeşitlerinden bir tanesidir. Bu büyü türü sadakatsizlik yapan kocaya yapılır. Koca evine, eşine, çocuklarına gereken özeni, sevgi ve saygıyı göstermiyor ise bu büyü kullanılır. Kocayı kendine bağlamak için büyü yapmanın amacı kocayı eskisi gibi, hatta eskisinden daha da fazla eşine bağlı hale getirmektir.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Büyü Belirtileri

Kocayı kendine bağlamak için büyü belirtileri başlıca bunlardır:

  • Koca ev dışındayken, işteyken, akrabalarıyla ya da arkadaşlarıyla birlikte iken sürekli eşini düşünür hale gelir.
  • Kocayı kendine bağlamak için büyü ile koca sadece eşine bağlanır. Aldatma durumu var ise bu duruma aniden bir son verir- pişmanlık duyar. Eğer aldatma gibi bir fikir aklında bulunuyor ise de bu fikir aniden aklından bir daha hiç gelmemek üzere silinir.
  • Kocayı kendine bağlamak için büyü sonrasında sevgi bağı çok güçlü hale gelir. Uzun bir süre, yıllar boyunca ne olursa olsun bozulmaz.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Büyü Nasıl Yapılır?

Kocayı kendine bağlamak için büyü işinde profesyonel olan, önemli ilimlere sahip nefsi kuvvetli medyum ya da hocalar tarafından yapılır. Yani yapacağınız ilk şey güvenilir, iyi bir hoca bulmak olmalıdır.

Bulduğunuz hoca sizden kocanızın fotoğraflarını, özel eşyalarını ve benzeri şeyleri kendisine getirmesini isteyebilir. Kocayı kendine bağlamak için büyü yöntemleri arasında muska, dualar ve ot karışımları da bulunmaktadır.

Kocayı kendine bağlamak için büyü yapan hoca işini bitirince sizin yapmanız gereken tek şey sakince beklemektir. Zaten kısa bir süre sonra kocanızın size karşı artan arzusu, ilgisi, merakı, bağlılığının fakrına varırsınız. Kocanızın sizi aldattığını biliyor iseniz bunun da son bulduğunu göreceksiniz. Evinde daha çok vakit geçirmek isteyecek, sizin isteklerinizi yerine getirmek için her şeyi yapacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here