Büyüler binlerce yıldır yapılmaktadır ve günümüze kadar pek çok farklı büyü çeşidi gelmiştir. Bu çeşitlilik insanların isteklerine, ulaşmak istedikleri şeylere göre farklılık göstermektedir. Örneğin aşk için de büyü yapılabilir, insanları birbirinden ayırmak için de. Ya da sağlığa kavuşmak için de yapılabilir, herhangi bir yerden para kazanabilmek için de. Bu şekilde çok fazla büyü türü bulunmaktadır. Bu yazımızda bu büyü türlerinden bir tanesi olan soğutma büyüsü hakkında detaylı ve çok çeşitli bilgileri derledik. Yazıda soğutma büyüsünün ne olduğunu, kimlerin bu büyüyü yapıyor olduğunu, büyünün bozulup bozulamadığını ve benzeri konuları göreceksiniz.

Soğutma Büyüsü Nedir?

İlk konumuz soğutma büyüsü nedir konusudur. Bu konu hakkında en net olarak şunları söyleyebiliriz: Soğutma büyüsü, adından da anlaşılacağı üzere bir kişiyi diğer bir kişiden soğutmak amacı ile yapılmaktadır. Bu büyü de diğer büyü türleri gibi psişik güçler kullanılarak, doğaüstü varlıklar ile yani cinler ile iletişime geçilerek yapılmaktadır. Soğutma büyüsüyle birlikte ya herhangi iki kişi birbirinden soğutulur ya da kişi diğer bir kişinin kendisinden soğumasını sağlar.

Örneğin bazı durumlarda iki kişinin ilişkisini bitirmek amacı ile kişiler bu büyüyü yapmaktadırlar. Bu sayede istedikleri kişiler birbirine karşı olan duygularımı tamamen yitirirler ve ilişkilerini sonlandırırlar. Ya da eğer bir kişi kendisine olan ilgiden rahatsız oluyor ise, kendisini seven insandan bir türlü kurtulamıyor ise bu büyüyü yapmaktadır. Böylece kendisini rahatsız eden kişi tüm duygularını yitirir ve kişiyi rahatsız etmeyi tamamen bırakır.

Soğutma büyüsü en genel anlamı ile bu şekildedir. Peki, bu büyüyü kimler yapmaktadır?

Soğutma Büyüsünü Kimler Yapar?

Soğutma büyüsü de dahil olmak üzere her büyü türünü yalızca bu konuda uzman olan özel kişiler yapar. Onların özel yetenekleri vardır ve bu yetenekler sayesinde cinleri kullanabilirler. Hiçbir sıradan insan büyüleri geçekleştiremez. Büyü işlemlerini doğru şekilde yapsalar bile gereken özelliklere sahip olmadıklarından dolayı büyü hiçbir zaman etkilerini göstermez.

Eğer siz de bu büyüyü yapmak istiyor iseniz mutlaka bir hoca ile görüşmelisiniz. Aksi takdirde büyüyü yanlış yapabilir ve başınıza musallat alabilirsiniz. Ya da zaman kaybına uğrarsınız ve büyü ektilerini göstermez. Bu konuda en net ve kesin yol bir hoca ile görüşmek ve ondan yardım almaktır.

Hocalar ya da medyumlar soğutma büyüsüne benzer tüm büyüleri doğru şekilde yaparlar. Yeteneklerini bu büyüler için kullanırlar. Eğer en iyi hocaları görmek istiyor iseniz sitemize girebilir ve güvenilir hocalar ile ilgili olan yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here